Review | Tinktura shampoo bar

Wanneer Lejla Barakovic over de shampoo bars van Tinktura begint, raakt zij niet uitgepraat! Aangestoken door haar enthousiasme probeerden wij (Anneke, Jasmina, Sara en Halima) de bars graag voor je uit.

Naamloos

Vijf varianten

De natuurlijke shampoo bars zijn in vijf verschillende varianten verkrijgbaar:

  • Shampoo bar Lemon & Lavender (voor vet haar) € 8,50/60 gram
  • Shampoo bar Ylang & Orange (voor droog, beschadigd en futloos haar) € 8,50/60 gram
  • 2 in 1 shampoo & conditioner bar (voor alle haartypen) € 8,50/60 gram
  • Shampoo bar Zilver (voor droog en krullend haar) € 8,50/60 gram
  • Shampoo bar Patchouli & Neroli (voor alle haartypen) € 8,50/60 gram

Mensen zijn verschillend, hun haar en hoofdhuid ook. Er zijn vijf verschillende varianten zodat er altijd wel een bar is die bij jouw haar past.

Naamloos

Wist je dat…

  • de shampoo bars met de hand worden gemaakt.
  • de bars natuurlijke ingrediënten bevatten.
  • alle shampoo bars vrij zijn van parabenen,
  • de bars vrij zijn van conserveringsmiddelen en SLS (sodium laurel sulfate).
  • de shampoo bars dierproefvrij en vegan zijn.
  • de bars ook geschikt zijn om de haartjes van je baby mee te wassen. De shampoo prikt niet in de oogjes.

Naamloos

Blij

De kwaliteit van de reguliere shampoos verschilt enorm. Vaak wordt er om de shampoo zo goedkoop mogelijk te maken, ingrediënten gebruikt die een droge en jeukende hoofdhuid veroorzaken. Je haar, hoofdhuid, en het milieu zijn in het algemeen het blijdste wanneer je een shampoo met natuurlijke ingrediënten, verpakt in een duurzame verpakking gebruikt.

Naamloos

Eerste gebruik

De shampoo bars zijn makkelijk hanteerbaar door hun ronde vorm. Je wrijf de bar net als een handzeep over je hand of hoofdhuid tot dat het schuimt. Voor het eerste gebruik moet je wat langer opwrijven voordat de bar gaat schuimen. Masseer de shampoo in je haar, laat het even intrekken en spoel het uit. Het kan mogelijk zijn dat jij en je haar moeten wennen aan de shampoo bars. Gebruik daarom de bar drie of vier keer voor je besluit of je er tevreden mee bent of niet.

Naamloos

In tegenstelling tot

De shampoo bars zijn in tegenstelling tot de vloeibare shampoos gemaakt van een stevige substantie. Onze verwachting was dat de bar snel zacht zou worden en af zou gaan brokkelen, maar de bar bleef na gebruik de stevige vorm behouden. De bar is zuinig in gebruik en wanneer je de bar na gebruik laat opdrogen en droog weg legt doe je er lang mee. De shampoo bars hebben een milde geur. Doordat de bars mild zijn voor je haar is het vaak niet nodig een conditioner of haarmasker te gebruiken na het haar wassen.

Naamloos

Neem voor meer informatie een kijkje op www.ahealthybody.nl.

 

3 reacties op “Review | Tinktura shampoo bar

  1. Leuk artikel, nooit eerder van gehoord. Er lijkt tegenwoordig wel veel keus te zijn. Heb je ook ervaringen met de producten van beesha.nl ?

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s