Wat is er gezelliger dan nu de lente is begonnen samen met je partner een ochtendwandeling te maken in het park van een kasteel? Er is niks fijner dan zo de dag te beginnen. De dag is fris, nieuw en alles is bedekt met een laagje dauw. Nu het niet meer zo erg koud is, nemen wij een isoleerfles gevuld met koffie en verse broodjes van de bakker mee. Zittend op een bankje genietend van het uitzicht en de rust die er dan nog in het park heerst. In de webshop van Rosti Mepal viel mijn oog op de Excalibur 900 ml Solid -RVS. isoleerfles. Vanochtend hebben wij deze isoleerfles meegenomen en de koffie bleef inderdaad heerlijk warm.
De Excalibur 900 ml Solid -RVS :
- heeft een inhoud van 900 ML
- kan tegen een stootje
- warm blijft warm en koud blijft koud en dat voor maar liefst 12 uur
- de fles is eenvoudig schoon te maken en dit vind ik een groot pluspunt.
- mooi rvs design

In de webshop van Rosti Mepal kun je veel leuke en handige dingen vinden, waaronder ook onderdelen voor verschillende producten. Hoeveel schoolbekers ik in het verleden al niet heb weggegooid, omdat er een onderdeel van de deksel kwijt was geraakt of er zat een scheur in de afdichtring waardoor de beker ging lekken. Of hoeveel broodtrommels ik al niet weggegooid heb, omdat het knopje van de sluiting ontbrak. Dat is nu verleden tijd.
Lisette van Rosti Mepal “Alle producten van Rosti Mepal zijn nu in alle kleuren en maten online te bestellen. Er zijn ook onderdelen van verschillende producten verkrijgbaar. Zo hoeft een consument niet opnieuw een product te kopen, maar kan zij gemakkelijk de levensduur verlengen door een nieuw onderdeel te bestellen.”
Mooi en duurzaam
Rosti Mepal heeft ook mooie én duurzame kunststof serviezen die niet alleen bestand zijn tegen hoge temperaturen, maar ook sterk, krasbestendig en licht van gewicht zijn. Ideaal voor in de tuin, op de boot of natuurlijk op de camping!
Waar zou jij deze isoleerfles mee naar toe nemen?
Neem een kijkje in de Rosti Mepal shop!
Na het lezen van dit blog: Overal!! ; ))
LikeGeliked door 2 people
naar de bakker en dan een heerlijk knapperig broodje bestellen 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Telkens we op uitstap gaan zou ik deze isoleerfles bij me hebben. Een lekkere zelf gezette kop koffie smaakt immers altijd en overal.
LikeGeliked door 1 persoon
Camping lijkt me wel wat, of als de dauw weg is een heerlijke picknick.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zou hem meenemen naar het uiterste puntje van de Silodam in het IJ en naar de passerende schepen zwaaien.
LikeGeliked door 1 persoon